Екскурсії

Пропонуємо Вам цікаві і захоплюючі, природно-оздоровчі, краєзнавчі та духовні екскурсійні тури в Карпати. З нами Ви відвідаєте найвищі вершини Карпат, місця козацької слави, старовинні замки, монастирі та інше.
При цьому екскурсійні тури в Карпати можуть тривати від кількох днів до тижня і більше. Тур Ви будете здійснювати на комфортабельному автобусі, а проживати Ви будете на базах відпочинку, віллах та квартирах під ключ в місті Трускавець, в залежності від ситуації.
Екскурсійні тури по Карпатам – це чудовий активний відпочинок в Карпатах. При цьому Ви дізнаєтеся багато нового, побуваєте в найцікавіших місцях Карпат і у Вас ще залишиться час на спокійний відпочинок в тихих місцях Карпат, на прогулянки по вподобаному Вам місцях Карпат і на покупки сувенірів, і інше за Вашим бажанням.
При всьому цьому у Вас є можливість підібрати екскурсійний тур індивідуально під себе, вибрати тільки те, що Вам потрібно. Ви можете обьеденить в одному цікаві екскурсії по Карпатам, спокійний відпочинок на вподобаному Вам курорті Карпат, оздаровленія в будь здравницях Карпат.

Поїздки на машині до сусідніх сіл, для активного відпочинку передбачена організація подорожей по полонинах Рахівщини, та інші туристичні маршрути.