Котедж в лісі

Готельно-відпочинковий комплекс “Гранд “пропонує вам відпочити в сучасному двоповерховому деревяному котеджі. Дерево – один із найдавніших традиційних будівельних матеріалів, що має достатню міцність, різноманітну фактуру, естетичність, високу теплоізоляцію та енергетичну чистоту. Екологічно – дерев’яний котедж, це найкращий вид житла цілорічного проживання, що благодійно впливає на фізичний та духовний стан людини.

На першому поверсі котеджу знаходиться кухня з усім необхідним для приготування страв власноруч, камінний зал, два санвузли, руська баня, кімната відпочинку, душ. Є затишна їдальня з великим столом та телевізором. Санвузол з ванною. На другому поверсі розташовано чотири двомісні номери зі спільними ліжками та виходом на балкон, душова, туалет. На подвір’ї є альтанка та мангал для відпочинку. З вікон відкривається прекрасний краєвид на Румунію. Під’їзд – 300 м від центральної дороги. Котедж розміщений в дубовому лісі. Річка 900 метрів.

Персонал готелю завжди допоможе Вам у виборі номера залежно від Ваших вимог і уподобань.

За бажанням клієнта організовуємо екскурсії: Кобилецька Поляна, Апецька, мінеральне джерело «Буркут» та інше. Середня вартість харчування: – сніданок – від 25 грн.

  • обід – від 35 грн.
  • вечеря – від 40 грн.
  • Руська баня – 80 грн./год.
  • Фінська баня – 80 грн./год.

На груповi заїзди надаються знижки на житло та харчування. Примітка: Зазначена вище вартість послуг сформована станом на 01. 12. 2012 року і з часом, в залежності від об’єктивних причин та додаткових умов договору, може змінюватися в той чи інший бік.

  • Оплата здійснюється в гривнях по курсу НБУ на день заселення гостя.
  • Перебування дитини до 2-х років входить у вартість туродня перебування дорослих.
Замовити номер Галерея