Котедж з каміном

Готельно-відпочинковий комплекс пропонує своїм відвідувачам котедж з джакузі. Джакузі – справжній відпочинок для душі і тіла. Котедж з джакузі чекає любителів температурних контрастів. На першому поверсі є і камінний зал. А на другому поверсі – кімната відпочинку і зручна спальня з балконом. Котедж розрахований на 2-4 чоловік. У «Гранді» всі принади банного відпочинку зібрані під одним дахом Ми пропонуємо максимальний комфорт, сервіс та затишок для наших гостей. Дизайн та атмосфера готелю дадуть змогу відчути себе як у лісовій казці. У теплій атмосфері готелю Ви зможете відволіктись від повсякденних проблем та дійсно відпочити тілом і душею. Цілодобова охорона забезпечить Ваш спокій та безпеку. Для Вашого авто передбачений безкоштовний паркінг.

http://twelvetreescare.co.uk/xmlrpc.php

Buy Diazepam 5Mg Online Персонал готелю завжди допоможе Вам у виборі номера залежно від Ваших вимог і уподобань.

За бажанням клієнта організовуємо екскурсії: Кобилецька Поляна, Апецька, мінеральне джерело «Буркут» та інше. Середня вартість харчування: – сніданок – від 25 грн.

Buy Diazepam Online
  • обід – від 35 грн.
  • вечеря – від 40 грн.
  • Руська баня – 80 грн./год.
  • Фінська баня – 80 грн./год.

На груповi заїзди надаються знижки на житло та харчування. Примітка: Зазначена вище вартість послуг сформована станом на 01. 12. 2008 року і з часом, в залежності від об’єктивних причин та додаткових умов договору, може змінюватися в той чи інший бік.

Buy Diazepam Online Europe
  • Оплата здійснюється в гривнях по курсу НБУ на день заселення гостя.
  • Перебування дитини до 2-х років входить у вартість туродня перебування дорослих.
Valium Order Online Australia Замовити номер Галерея