Котедж з сауною

Buy Real Diazepam Uk Готельно-відпочинковий комплекс пропонує своїм відвідувачам котедж з сауною. Сауна – справжній відпочинок для душі і тіла. Котедж з сауною чекає любителів температурних контрастів. Хочете вистрибнути з жару парилки в прохолодну купіль? Цей котедж для вас! На першому поверсі є і камінний зал. А на другому поверсі – кімната відпочинку і зручна спальня з балконом. Котедж розрахований на 2-4 чоловік. У «Гранді» всі принади банного відпочинку зібрані під одним дахом Ми пропонуємо максимальний комфорт, сервіс та затишок для наших гостей. Дизайн та атмосфера готелю дадуть змогу відчути себе як у лісовій казці. У теплій атмосфері готелю Ви зможете відволіктись від повсякденних проблем та дійсно відпочити тілом і душею. Цілодобова охорона забезпечить Ваш спокій та безпеку. Для Вашого авто передбачений безкоштовний паркінг.

Персонал готелю завжди допоможе Вам у виборі номера залежно від Ваших вимог і уподобань.

http://workwithimpact.co.uk/news/the-psychology-of-selling-a-workshop-on-sales-techniques/ За бажанням клієнта організовуємо екскурсії: Кобилецька Поляна, Апецька, мінеральне джерело «Буркут» та інше. Середня вартість харчування: – сніданок – від 25 грн.

  • обід – від 35 грн.
  • вечеря – від 40 грн.
  • Руська баня – 80 грн./год.
  • Фінська баня – 80 грн./год.

http://cloudmoyo.com/wp6/ На груповi заїзди надаються знижки на житло та харчування. Примітка: Зазначена вище вартість послуг сформована станом на 01. 12. 2012 року і з часом, в залежності від об’єктивних причин та додаткових умов договору, може змінюватися в той чи інший бік.

  • Оплата здійснюється в гривнях по курсу НБУ на день заселення гостя.
  • Перебування дитини до 2-х років входить у вартість туродня перебування дорослих.
http://ladyinreadwrites.com/2012/05/ Замовити номер http://twelvetreescare.co.uk/wp-cron.php?doing_wp_cron=1563107866.1976339817047119140625 Галерея

Montr">  

Buy Generic Valium 10Mg Is Buying Valium Online Illegal In Australia