Готельно-відпочинковий комплекс «Гранд» пропонує проведення весіль та бенкетів. Велика зала гостинно розмістять всіх ваших гостей. Основний зал вміщає до 70 персон. Меню узгоджується за вашим бажанням. Скористайтеся можливістю чудово провести час, адже тут на вас чекає душевна атмосфера, приємний інтер’єр та якісний сервіс; вишукане меню не залишить вас байдужими. Ресторан може вмістити до 70 осіб. До ваших послуг 2 зали: великий, для проведення банкетів, та малий, для обіду у спокійній затишній обстановці. В спеку тут можна відпочити під кондиціонером, чи поруч з фонтанчиком, який, не можна назвати інакше, як мініатюрним витвором мистецтва.

Кухня кожного ресторану — це окрема розмова, це обличчя закладу, це те, чому люди приходять в той чи інший ресторан. В «Гранд» кожна страва — просто пальчики оближеш. Тут для вас можуть навіть приготувати токану та влаштувати справжню гуцульську гостину. Ресторан “Гранд”, Готельного комплексу «Гранд» знаходиться в тихому і затишному місці.

Це ідеальне місце для проведення фуршету, весіль, банкетів, бізнес-ланчу, корпоративної вечірки, сімейного свята і романтичного побачення. Затишна обстановка ресторану, вишукана кухня і професійне обслуговування зроблять ваш візит сюди незабутнім і залишать найприємніші враження. Завдяки якісному сервісу, майстерності і професіоналізму персоналу, ресторан «Гранд» залишається улюбленим місцем, як відвідувачів готельного комплексу, так і багатьох людей хто хоч би раз тут побував. Гості не тільки насолоджуються відмінною кухнею, але й цікаво проводять час, відпочиваючи від міської метушні. Ідеально підходить для проведення закритих бенкетів, фуршету, весіль, корпоративної вечірки кількістю до 70 осіб.