Виникли запитання?

Наші Контакти

Готельний комплекс “Гранд” розташований серед гір в закарпатському селі Великий Бичків Раховського району, біля румунського кордону. Тут Вас завжди зустрінуть затишні номери і родинні котеджі. До ваших послуг відкритий басейн, літні альтанки, мангал, сауна з басейном, більярд.Якщо Вам не сидиться на місці, можете відвідати пам’ятки Рахівського району: г. Говерлу і останні хребти Чорногори, Солоні озера поблизу Рахова. Також пропонуються виїзди в ліс і гори.

Він розташований у мальовничому куточку Рахівщини селищі Великий Бичків. Зручна транспортна розв’язка дозволяє легко проїхати до готельного комплексу, що істотно заощаджує час відвідувачів, основну частину яких складають ділові люди.
Унікальною пропозицією готельного комплексу «Гранд» є надання комплексу послуг: розміщення в комфортабельних номерах готелю, харчування в ресторані, забезпечення ділового аспекту перебування гостей, туристсько-екскурсійні послуги. Готельний комплексскладається із двоповерхового корпусу і приєднаної до нього двоповерхової споруди з рестораном, та банкетним залом, також є басейн, сауна. До послуг відвідувачів на території готельного комплексу розкішні альтанки, в яких може розміститися від 7 до 20 персон. Гарні природні ландшафти, декоративні фонтани та місточки, рясні зелені насадження – все це допомагає відчути себе в затишному райскому куточку.

Готель «Гранд» – це сучасний дизайн, в унікальному стилі, відчувається майстрова рука і душа людини, що любить свою справу. Інтер’єр, в який Ви потрапляєте і краса, яка Вас оточує за межами готелю, створюють відчуття казки. Створюють атмосферу затишку і комфорту. Відвідувачів цілодобово зустрічають гостинні адміністратори, завжди готові максимально швидко вирішити питання розміщення в готелі, проконсультувати та допомогти забронювати номер.
В приємній, спокійній атмосфері готелю Ви будете налаштовані на відпочинок в лоні природи, не відмовляючись від благ цивілізації.

Завітайте до нас і Ви будете приємно вражені.

Виникли запитання???

Надішліть їх нам

Часи роботи & Контакти

Готельно-відпочинковий комплекс «Гранд» Великий Бичків вулиця Гоголя 11а

Пон-Нед : 10 - 24 к.ч.

+38 097 757 3078 (Оксана)
+38 097 674 7340 (Йосип)
+38 03132 33031

Scroll to Top