Послуги

Готель Гранд
Популярні послуги

Зверніть увагу на послуги,
які ми надаємо

Готельно-відпочинковий комплекс “Гранд” – затишний готель на 26 номерів, що знаходиться в 5 км від Солотвина. В готелі є все, що необхідно для комфортного проживання: ресторан з стравами української і російської кухні, стоянка, барбекю, зручні номери, обладнані за євростандартом. Будівля виконана з дерев’яного зрубу, внутрішні приміщення оброблені деревом. Відпочинок в Карпатах справді незабутній і той, хто хоч раз побував у Карпатах, обов’язково повернеться сюди ще не раз. І це не дивно, адже будь відпочиваючий, незалежно від віку, положення і матеріального достатку може знайти заняття до душі. Примітно те, що відпочинок в Карпатах не обмежується якимось одним сезоном, а можливий круглий рік. Тому Готельно-відпочинковий комплекс “Гранд” пропонує свіоїм відвідувачам наступні послуги:

Карпати — один з наймальовничіших куточків України. Величні гори, стрімкі ріки і водоспади, манять до себе кожного. Побувавши тут, назавжди потрапляєш у карпатський полон.  У будь-яку пору року Карпати — прекрасні. Взимку вони запрошують гуляти засніженим лісом, стрімко злітати з гірських схилів на лижах чи сноуборді або ж святкувати традиційні зимові свята в колі родини.  Навесні природа пробуджується від довгого зимового сну. Розквітають в лісах весняні первоцвіти, в блакитному небі чути дзвінкі голоси птахів. Рання весна — це час замилування юною красою карпатської землі. Пізня ж весна — це пора традиційних виїздів у лоно дикої природи. Готельно-відпочинковий комплекс «Гранд» пропонує Вам все, що душа забажає і навіть більше. Адже саме тут весь спектр розваг, саме те, що зветься справжнім відпочинком в Карпатах. Вам до вподоби активний відпочинок на свіжому карпатському повітрі?…

Готельно-відпочинковий комплекс «Гранд» пропонує проведення весіль та бенкетів. Велика зала гостинно розмістять всіх ваших гостей. Основний зал вміщає до 70 персон. Меню узгоджується за вашим бажанням. Скористайтеся можливістю чудово провести час, адже тут на вас чекає душевна атмосфера, приємний інтер’єр та якісний сервіс; вишукане меню не залишить вас байдужими. Ресторан може вмістити до 70 осіб. До ваших послуг 2 зали: великий, для проведення банкетів, та малий, для обіду у спокійній затишній обстановці. В спеку тут можна відпочити під кондиціонером, чи поруч з фонтанчиком, який, не можна назвати інакше, як мініатюрним витвором мистецтва.

Готельно-відпочинковий комплекс «Гранд» пропонує проведення весіль та бенкетів. Весілля — один з найголовніших моментів у житті кожної людини. Це подія, яку Ви запам’ятаєте на все життя! Саме тому так важливо знайти те місце для проведення весілля, яке задовольнить будь-яке Ваше бажання. В сучасному світі, майже позбавленому романтики, весілля — один із тих чарівних днів, коли можна мріяти і вірити в диво, коли казка хоча б на деякий час стає реальністю. Такою казкою є весілля в Карпатах. Обираючи місце проведення власного весілля, зупиніть свій вибір на «Гранд», і Ваша вимріяна казка неодмінно здійсниться.

Готельно-відпочинковий комплекс «Гранд «пропонує вам відпочити в сучасному двоповерховому деревяному котеджі. Дерево – один із найдавніших традиційних будівельних матеріалів, що має достатню міцність, різноманітну фактуру, естетичність, високу теплоізоляцію та енергетичну чистоту. Екологічно — дерев’яний котедж, це найкращий вид житла цілорічного проживання, що благодійно впливає на фізичний та духовний стан людини. Також ми  пропонуємо своїм відвідувачам котедж з джакузі та котедж з сауною. Це справжній відпочинок для душі і тіла. Котедж з джакузі та котедж з сауною чекає любителів температурних контрастів. Персонал готелю завжди допоможе Вам у виборі номера залежно від Ваших вимог і уподобань.

Цінова політика готельно-відпочинкового комплексу «Гранд» вигідно відрізняється від політики інших закладів такого класу, розташованих на Рахівщині. Відпочинок та умови проживання в «Гранд» відповідають найвищим вимогам відвідувачів, оскільки розроблені згідно з найкращими європейськими зразками. Будьте певні: в нас ви заплатите помірну ціну за високий рівень сервісу та комфортні умови проживання. Ціни на проживання у готельно-відпочинкового комплексу «Гранд» за добу, у вибраній вами валюті, включаючи ПДВ.

Scroll to Top