Послуги

Готель Гранд
Популярні послуги

Зверніть увагу на послуги,
які ми надаємо

Готельно-відпочинковий комплекс “Гранд” – затишний готель на 26 номерів, що знаходиться в 5 км від Солотвина. В готелі є все, що необхідно для комфортного проживання: ресторан з стравами української і російської кухні, стоянка, барбекю, зручні номери, обладнані за євростандартом. Будівля виконана з дерев’яного зрубу, внутрішні приміщення оброблені деревом. Відпочинок в Карпатах справді незабутній і той, хто хоч раз побував у Карпатах, обов’язково повернеться сюди ще не раз. І це не дивно, адже будь відпочиваючий, незалежно від віку, положення і матеріального достатку може знайти заняття до душі. Примітно те, що відпочинок в Карпатах не обмежується якимось одним сезоном, а можливий круглий рік. Тому Готельно-відпочинковий комплекс “Гранд” пропонує свіоїм відвідувачам наступні послуги:

Карпати — один з наймальовничіших куточків України. Величні гори, стрімкі ріки і водоспади, манять до себе кожного. Побувавши тут, назавжди потрапляєш у карпатський полон.  У будь-яку пору року Карпати — прекрасні. Взимку вони запрошують гуляти засніженим лісом, стрімко злітати з гірських схилів на лижах чи сноуборді або ж святкувати традиційні зимові свята в колі родини.  Навесні природа пробуджується від довгого зимового сну. Розквітають в лісах весняні первоцвіти, в блакитному небі чути дзвінкі голоси птахів. Рання весна — це час замилування юною красою карпатської землі. Пізня ж весна — це пора традиційних виїздів у лоно дикої природи. Готельно-відпочинковий комплекс «Гранд» пропонує Вам все, що душа забажає і навіть більше. Адже саме тут весь спектр розваг, саме те, що зветься справжнім відпочинком в Карпатах. Вам до вподоби активний відпочинок на свіжому карпатському повітрі?…

Готельно-відпочинковий комплекс “Гранд” пропонує Вам все, що душа забажає і навіть більше. Адже саме тут весь спектр розваг, саме те, що зветься справжнім відпочинком в Карпатах.Вам до вподоби активний відпочинок на свіжому карпатському повітрі?

Карпати — один з наймальовничіших куточків України. Величні гори, стрімкі ріки і водоспади, манять до себе кожного. Побувавши тут, назавжди потрапляєш у карпатський полон.  У будь-яку пору року Карпати — прекрасні. Взимку вони запрошують гуляти засніженим лісом, стрімко злітати з гірських схилів на лижах чи сноуборді або ж святкувати традиційні зимові свята в колі родини.  Навесні природа пробуджується від довгого зимового сну. Розквітають в лісах весняні первоцвіти, в блакитному небі чути дзвінкі голоси птахів. Рання весна — це час замилування юною красою карпатської землі. Пізня ж весна — це пора традиційних виїздів у лоно дикої природи.

 А колесо року котиться далі, і ось уже надворі гаряче літо. Чарівні Карпати кличуть збирати ягоди, купатися в зимній воді, їздити верхи і на велосипедах, а ще — насолоджуватися частими прогулянками, ходити в походи до нових вершин.
Осінь в горах — грибна пора. «Тихе полювання» має той особливий шарм, що знову і знову манить до осіннього лісу. Восени повітря в горах особливо чисте і прозоре, а гори, залиті теплим сонячним промінням, красуються своїми золотими  шатами…
Приїжджайте в Карпати, щоб відчути себе частинкою цього вічного кола життя​

Scroll to Top