Послуги

Готель Гранд
Популярні послуги

Зверніть увагу на послуги,
які ми надаємо

Готельно-відпочинковий комплекс “Гранд” – затишний готель на 26 номерів, що знаходиться в 5 км від Солотвина. В готелі є все, що необхідно для комфортного проживання: ресторан з стравами української і російської кухні, стоянка, барбекю, зручні номери, обладнані за євростандартом. Будівля виконана з дерев’яного зрубу, внутрішні приміщення оброблені деревом. Відпочинок в Карпатах справді незабутній і той, хто хоч раз побував у Карпатах, обов’язково повернеться сюди ще не раз. І це не дивно, адже будь відпочиваючий, незалежно від віку, положення і матеріального достатку може знайти заняття до душі. Примітно те, що відпочинок в Карпатах не обмежується якимось одним сезоном, а можливий круглий рік. Тому Готельно-відпочинковий комплекс “Гранд” пропонує свіоїм відвідувачам наступні послуги:

Готельно-відпочинковий комплекс «Гранд «пропонує вам відпочити в сучасному двоповерховому деревяному котеджі. Дерево – один із найдавніших традиційних будівельних матеріалів, що має достатню міцність, різноманітну фактуру, естетичність, високу теплоізоляцію та енергетичну чистоту. Екологічно — дерев’яний котедж, це найкращий вид житла цілорічного проживання, що благодійно впливає на фізичний та духовний стан людини. Також ми  пропонуємо своїм відвідувачам котедж з джакузі та котедж з сауною. Це справжній відпочинок для душі і тіла. Котедж з джакузі та котедж з сауною чекає любителів температурних контрастів. Персонал готелю завжди допоможе Вам у виборі номера залежно від Ваших вимог і уподобань.

До послуг відвідувачів готелю “Гранд” 26 номерів, серед яких 19 – категорії “люкс”. Це вдале місце для проведення ділових зустрічей, приємного уік-енду з друзями або тихого сімейного відпочинку.До Ваших послуг двох — і трьохкімнатні номери, з вікон відкривається чудова панорама на ліс. Номери з зручностями умебльовані. Майстерно підібрані елементи інтер’єру створюють відчуття спокою та гармонійної єдності з природою.

Ми пропонуємо максимальний комфорт, сервіс та затишок для наших гостей. У теплій атмосфері готелю Ви зможете відволіктись від повсякденних проблем та дійсно відпочити тілом і душею. Цілодобова охорона забезпечить Ваш спокій та безпеку, а телефонний зв’язок з’єднає з будь-яким містом світу. Для Вашого авто передбачений безкоштовний паркінг.

Персонал готелю завжди допоможе Вам у виборі номера залежно від Ваших вимог і уподобань.

Готельно-відпочинковий комплекс «Гранд «пропонує вам відпочити в сучасному двоповерховому деревяному котеджі. Дерево – один із найдавніших традиційних будівельних матеріалів, що має достатню міцність, різноманітну фактуру, естетичність, високу теплоізоляцію та енергетичну чистоту. Екологічно — дерев’яний котедж, це найкращий вид житла цілорічного проживання, що благодійно впливає на фізичний та духовний стан людини.

Готельно-відпочинковий комплекс пропонує своїм відвідувачам котедж з сауною. Сауна — справжній відпочинок для душі і тіла. Котедж з сауною чекає любителів температурних контрастів. Хочете вистрибнути з жару парилки в прохолодну купіль? Цей котедж для вас! На першому поверсі є і камінний зал. А на другому поверсі — кімната відпочинку і зручна спальня з балконом. Котедж розрахований на 2-4 чоловік. У «Гранді» всі принади банного відпочинку зібрані під одним дахом Ми пропонуємо максимальний комфорт, сервіс та затишок для наших гостей.

Готельно-відпочинковий комплекс пропонує своїм відвідувачам котедж з джакузі. Джакузі — справжній відпочинок для душі і тіла. Котедж з джакузі чекає любителів температурних контрастів. На першому поверсі є і камінний зал. А на другому поверсі — кімната відпочинку і зручна спальня з балконом. Котедж розрахований на 2-4 чоловік. У «Гранді» всі принади банного відпочинку зібрані під одним дахом Ми пропонуємо максимальний комфорт, сервіс та затишок для наших гостей. Дизайн та атмосфера готелю дадуть змогу відчути себе як у лісовій казці.

Scroll to Top