Послуги

Готель Гранд
Популярні послуги

Зверніть увагу на послуги,
які ми надаємо

Готельно-відпочинковий комплекс “Гранд” – затишний готель на 26 номерів, що знаходиться в 5 км від Солотвина. В готелі є все, що необхідно для комфортного проживання: ресторан з стравами української і російської кухні, стоянка, барбекю, зручні номери, обладнані за євростандартом. Будівля виконана з дерев’яного зрубу, внутрішні приміщення оброблені деревом. Відпочинок в Карпатах справді незабутній і той, хто хоч раз побував у Карпатах, обов’язково повернеться сюди ще не раз. І це не дивно, адже будь відпочиваючий, незалежно від віку, положення і матеріального достатку може знайти заняття до душі. Примітно те, що відпочинок в Карпатах не обмежується якимось одним сезоном, а можливий круглий рік. Тому Готельно-відпочинковий комплекс “Гранд” пропонує свіоїм відвідувачам наступні послуги:

Готельно-відпочинковий комплекс «Гранд» пропонує проведення весіль та бенкетів. Весілля – один з найголовніших моментів у житті кожної людини. Це подія, яку Ви запам’ятаєте на все життя! Саме тому так важливо знайти те місце для проведення весілля, яке задовольнить будь-яке Ваше бажання. В сучасному світі, майже позбавленому романтики, весілля — один із тих чарівних днів, коли можна мріяти і вірити в диво, коли казка хоча б на деякий час стає реальністю. Такою казкою є весілля в Карпатах. Обираючи місце проведення власного весілля, зупиніть свій вибір на «Гранд», і Ваша вимріяна казка неодмінно здійсниться.

Ваші гості зможуть зручно влаштуватися за довгими столами, а святкові страви і хмільні напої на свіжому карпатському повітрі смакуватимуть ще дужче.До того ж, уявіть, якими красивими будуть Ваші весільні фото серед мальовничої карпатської природи. Спогади про цей день житимуть у Вашому весільному фотоальбомі і люблячих серцях. Коли ж змовкне останній акорд, банкет завершиться і гості роз’їдуться, ви зможете провести романтичну ніч з Вашою половинкою в одному з розкішних номерів чи апартаментах готельно-відпочинкового комплексу «Гранд».

 Велика зала гостинно розмістять всіх ваших гостей. Основний зал вміщає до 70 персон. Меню узгоджується за вашим бажанням. Скористайтеся можливістю чудово провести час, адже тут на вас чекає душевна атмосфера, приємний інтер’єр та якісний сервіс; вишукане меню не залишить вас байдужими. Ресторан може вмістити до 70 осіб. До ваших послуг 2 зали: великий, для проведення банкетів, та малий, для обіду у спокійній затишній обстановці. В спеку тут можна відпочити під кондиціонером, чи поруч з фонтанчиком, який, не можна назвати інакше, як мініатюрним витвором мистецтва.

Кухня кожного ресторану — це окрема розмова, це обличчя закладу, це те, чому люди приходять в той чи інший ресторан. В «Гранд» кожна страва — просто пальчики оближеш. Тут для вас можуть навіть приготувати токану та влаштувати справжню гуцульську гостину. Ресторан “Гранд”, Готельного комплексу «Гранд» знаходиться в тихому і затишному місці.

Це ідеальне місце для проведення фуршету, весіль, банкетів, бізнес-ланчу, корпоративної вечірки, сімейного свята і романтичного побачення. Затишна обстановка ресторану, вишукана кухня і професійне обслуговування зроблять ваш візит сюди незабутнім і залишать найприємніші враження. Завдяки якісному сервісу, майстерності і професіоналізму персоналу, ресторан «Гранд» залишається улюбленим місцем, як відвідувачів готельного комплексу, так і багатьох людей хто хоч би раз тут побував. Гості не тільки насолоджуються відмінною кухнею, але й цікаво проводять час, відпочиваючи від міської метушні. Ідеально підходить для проведення закритих бенкетів, фуршету, весіль, корпоративної вечірки кількістю до 70 осіб.

Scroll to Top